• Aktuálne usmernenie od 16.9.2020

• MŠVVaŠ SR a Úrad verejného zdravotníctva SR vydal od  16.septembra 2020 nové usmernenia pre školy a školské zariadenia:

Všetky potrebné informácie nájdete v priloženom linku:

Zákonný zástupca:

Predkladá  po každom prerušení dochádzky žiaka do ZŠ v trvaní viac ako tri po sebe nasledujúce dni vrátane víkendov a sviatkov písomné vyhlásenie / tlačivo na stránke školy/

Pri prerušení viac ako 5 pracovných dní /víkendy a sviatky sa nezapočítavajú/ z dôvodu akéhokoľvek ochorenia predkladá potvrdenie o chorobe vydané všeobecným lekárom pre deti a dorast.

Zabezpečí každý deň minimálne 2 rúška a papierové jednorazové vreckovky pre svoje dieťa.

Informuje školu o podozrení, potvrdení ochorenia COVID alebo o karanténe!

Rodičia prvákov majú vstup povolený s opatrením R-O-R do 30.9.2020!

Upozornenie:

Od 16. 09. 2020  je zákaz vstupu cudzím osobám do priestorov školy! Pod cudzou osobou sa rozumie akákoľvek iná osoba okrem zamestnanca školy a žiaka. Vo výnimočných prípadoch vstup cudzím osobám je možný len s výnimkou potvrdenou riaditeľkou školy a čestným prehlásením o bezinfekčnosti danej osoby.

riad.školy

Mgr. Anita Rečlová