• OZNAM – začiatok školského roka 2021/2022

• Milí rodičia,

školský rok sa pomaly blíži a s ním prichádzajú aj určité povinnosti.  V súvislosti s opatreniami  Covid-19 a pokynmi nadriadených úradov bude začiatok školského roka prebiehať inak ako po minulé roky.

Slávnostné otvorenie školského roka 2021/2022 sa uskutoční vo štvrtok dňa 2. 9. 2021 nasledovne:

Vstup do školy:

• od 7.30 hod. do 8.00 hod.
            • cez hlavný vchod
            • s rúškom
            • bez účasti zákonných zástupcov 2. až 4. ročníka , rodičia žiakov prvého ročníka   môžu vstúpiť do budovy školy  v rúšku
            • s vyplneným a podpísaným písomným vyhlásením o bezpríznakovosti (žiak/žiačka), a rodičia písomné vyhlásenie návštevníka o bezpríznakovosti